— Pomáháte —

Přátelé, z každého, vámi zakoupeného výtisku, věnuji 100,- Kč na potřebné věci pro útulkové pesáky, které provozovatel neposkytuje, nebo v omezené míře. Na kvalitní antiparazitní obojky, pevné obojky, vodítka. Nebo jako dar pro organizace, které zachraňují psy a kočky ať už formou finančního příspěvku nebo třeba kvalitních granulí.

Můžeme tak například občas poslat dar pro pesáky, kteří jsou z "našeho" útulku, ale jsou v dočasných domovech, nebo speciálních azylech, protože v útulku by přežívali pro stáří, nebo zdravotní stav velmi těžce. Například Erin si i se štěnětem, které se narodilo v útulku vzala paní Katka do svého maličkého azylu Bouda Budka, který provozuje vlastními náklady.

Paní Katka se svým maličkým azylem v Albrechtičkách, má v dočasné péči, i když s ohledem na stáří, už zřejmě v trvalé, dvě seniorky z útulku. Starší Bety a mladší Doru, která je zřejmě dcerou Bety. Celý svůj život "před útulkem" zřejmě strávily někde zavřené v kotci nebo uvázané u boudy. Takže si svůj nový život užívají plnými doušky, byť už zvláště Bety neslouží dobře zadní nohy.

Chcete pomoci? Kontaktujte mě, prosím, emailem.