— Pomáháte —

Přátelé, z každého, vámi zakoupeného výtisku, věnuji 100,- Kč na potřebné věci pro útulkové pesáky, které provozovatel neposkytuje, nebo v omezené míře. Na kvalitní antiparazitní obojky, pevné obojky, vodítka. Nebo jako dar pro organizace, které zachraňují psy a kočky ať už formou finančního příspěvku nebo třeba kvalitních granulí.

Můžeme tak například občas poslat dar pro pesáky, kteří jsou z "našeho" útulku, ale jsou v dočasných domovech, nebo speciálních azylech, protože v útulku by přežívali pro stáří, nebo zdravotní stav velmi těžce. Například Erin si i se štěnětem, které se narodilo v útulku vzala paní Katka do svého maličkého azylu Bouda Budka, který provozovala vlastními náklady.

A ze soukromého azylu vzniklo oficiální sdružení Bouda Budka - pomoc psům, z.s. V přístupu ke psům se vlastně nic nezměnilo. Trvale zůstaly dvě seniorky z útulku. Celý svůj život "před útulkem" zřejmě strávily někde zavřené v kotci nebo uvázané u boudy. Starší Bety a mladší Dora, která nedávno svůj boj o život prohrála. Bety už nemůže na zadní nohy, neslyší a špatně vidí, ale vůle po životu jí nechybí.

Dále je zde výše zmíněná Julie, která se díky zdravotní péči může těšit stále ze života.

Ale také třeba štěně Vilík, těžký případ Agáty, která měla složitou cestu, aby se zase vrátila do kraje, odkud byla původně odvezena za perspektivou lepšího domova.

A další a další, psi, kočky ... Mnozí již nové domovy mají. Tak jako Vilík.

Ale pomoci můžete i přímo  na transparentní účet 2101623097/2010. Samozřejmě dostanete i potvrzení o daru.

Chcete pomoci? Kontaktujte mě, prosím, emailem.