CENÍK

1. Knížku můžete objednat přímo u autorky prostřednictvím kontaktního formuláře, emailu nebo zprávou přes facebookovou stránku. Knížka bude odeslána poštou po úhradě na účet.

2. V knihkupectví. Konkrétní knihkupectví, s kterými je prodej dohodnut - viz níže.


Cena knihy při zaslání poštou

 běžné poštovné v ceně, dobírka + 70 Kč.

Akce za 229 Kč

Někomu se cena knížky zdá vysoká. Jsem samovydavatel malého nákladu. Není to pro výdělek, ale pro dobrou věc a pro potěšení.

Z každého takto prodaného výtisku věnuji 100,- Kč na potřebné věci pro útulkové pesáky, které provozovatel neposkytuje, nebo v omezené míře. Na kvalitní antiparazitní obojky, pevné obojky, vodítka. Nebo jako dar pro spolky pro ochranu zvířat, které řeší kauzy přemnožených, týraných, vyhozených a toulavých  psů i koček. Případně pro jiné organizace, které poskytují nejen psům azyl - například MS spolek na ochranu zvířat, Zvíře v tísni, Naděje pro čtyři packy, azyl BoudaBudka... prostě dle potřeby. Pomůžete tak i Vy.

Jak?

Třeba na nákup podložek pro nemocnou Julču v azylu BoudaBudka, která má nemocné srdce a musí brát léky na odvodnění.

Kočina je jen výstupní kontrola.

Julča.
Julča.

Knihkupectví, kde je možné knihu zakoupit :

Infocentrum Kopřivnice (Kulturní dům)

Obránců Míru 368/1A, 

742 21 Kopřivnice

+420 774 668 001, 556 821 600

ic@koprivnice.cz

Chcete se na něco zeptat? Chcete koupit knížku? Chcete pejska z útulku? Máte zájem o autorské čtení? Napište mi.

Zásady o zpracování osobních údajů

Správce : ing. Ivana Pavlisková, Čs.Armády 1379, 742 58 Příbor

Kontakt : Ivana.Pavliskova@seznam.cz

Provozuji webovou stránku www.potkala-jsem-psy.cz a vůči Vašim osobním údajům jsem v pozici správce. Sama určuji, jak budou osobní údaje zpracovávány a za jakým účelem, po jak dlouhou dobu.

Prohlašuji, že Vaše osobní údaje použiji jen na základě platného právního důvodu, a to jen za účelem splnění kupní smlouvy, tedy prodeje knížky nebo zákonné povinnosti či uděleného souhlasu. Máte právo uplatnit Vaše nároky dle zákona o ochraně osobních údajů.

Zpracovávám Vaše následující osobní údaje - jméno, korespondenční adresa, e-mail, případně kontakt na messenger.

Použity byly a budou pouze pro účel zaslání knížky "Potkala jsem psy, útulek a lidi".  Pro jiný účel (marketingové akce, nabídky jiných produktů, obchodní sdělení a podobně) kontakt a emailovou adresu nevyužívám.

Vaše osobní údaje nezpracovává nikdo další a nebudou poskytnuty žádné třetí osobě. Neshromažďuji o Vás žádné další informace prostřednictvím jiných internetových aplikací.